Condensator cu polipropilena, 1µF, 300V AC, 1kV DC, KEMET - R413W41004000M
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T286033
Distribuie
  • 29,77lei
  • Fără TVA:24,60lei
  • 2 sau mai multe 27,36lei
  • 8 sau mai multe 12,95lei
  • 18 sau mai multe 12,27lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (97 buc.)
Tip condensator: cu polipropilena
Seria: R41
Capacitate: 1µF
Toleranta: ±20%
Temperatura de lucru: -40...110°C
Domeniu utilizare: {{Utilizare condensatoare}}
Tensiune de lucru max.: 300V AC, 1kV DC
Producator: KEMET
Caracteristici
Capacitanţa 1µF