Condensator cu polipropilena, 1µF, 275V AC, 560V DC, KEMET - R46KR410040M1M
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T286069
Distribuie
  • 13,98lei
  • Fără TVA:11,55lei
  • 10 sau mai multe 9,90lei
  • 29 sau mai multe 3,51lei
  • 66 sau mai multe 3,32lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (384 buc.)
Tip condensator: cu polipropilena
Seria: R46
Capacitate: 1µF
Toleranta: ±20%
Temperatura de lucru: -40...110°C
Domeniu utilizare: intre polii de alimentare
Tensiune de lucru max.: 275V AC, 560V DC
Producator: KEMET
Caracteristici
Capacitanţa 1µF