Condensator cu polipropilena, 1µF, 275V AC, 560V DC, KEMET - R46KN410040P0M
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T286064
Distribuie
  • 8,19lei
  • Fără TVA:6,77lei
  • 5 sau mai multe 4,95lei
  • 10 sau mai multe 4,67lei
  • 38 sau mai multe 2,67lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (629 buc.)
Tip condensator: cu polipropilena
Seria: R46 Miniature
Capacitate: 1µF
Toleranta: ±20%
Temperatura de lucru: -40...110°C
Domeniu utilizare: intre polii de alimentare
Tensiune de lucru max.: 275V AC, 560V DC
Producator: KEMET
Caracteristici
Capacitanţa 1µF