Condensator cu polipropilena, 1.5µF, 630V DC - MPP-1U5R31/630
- Producător SR Passives
- Cod produs:T259551
-
4,91lei
- Fără TVA:4,06lei
-
- 10 sau mai multe 2,69lei
- 74 sau mai multe 1,51lei
- 172 sau mai multe 1,43lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (311 buc.)
Condensator cu polipropilena, 1.5µF, 630V DC - MPP-1U5R31/630
Tip condensator: cu polipropilena
Capacitate condensator: 1.5µF
Tensiune de lucru max.: 630V DC
Toleranta: ±10%
Temperatura de lucru: -40...85°C
Serie: {{Seria producatorului}}
Producator: SR PASSIVES
Caracteristici
| Capacitanţa | 1.5µF |
| Diametru terminale | 0.8mm |
| Dimensiuni carcasa | 33x14.8x22.8mm |
| Lungime terminale | 25mm |
| Nivel dificultate | Mediu |
| Raster terminale | 31mm |
| Tip condensator | cu polipropilenă |
| Tip produs | Condensator |
| Toleranţa | ±10% |
