Condensator cu polipropilena, 10µF, 275V AC, 560V DC, KEMET - R46KW510050M1K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T286012
Distribuie
  • 46,93lei
  • Fără TVA:38,78lei
  • 5 sau mai multe 21,75lei
  • 11 sau mai multe 20,59lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (515 buc.)
Tip condensator: cu polipropilena
Seria: R46
Capacitate: 10µF
Toleranta: ±20%
Temperatura de lucru: -40...110°C
Domeniu utilizare: intre polii de alimentare
Tensiune de lucru max.: 275V AC, 560V DC
Producator: KEMET
Caracteristici
Capacitanţa 10µF