Condensator cu polipropilena, 10µF, 275V AC, 560V DC, KEMET - R46KW510050M1K
- Producător Kemet
- Cod produs:T286012
46,93lei
- Fără TVA:38,78lei
- 5 sau mai multe 21,75lei
- 11 sau mai multe 20,59lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (515 buc.)
Tip condensator: cu polipropilena
Seria: R46
Capacitate: 10µF
Toleranta: ±20%
Temperatura de lucru: -40...110°C
Domeniu utilizare: intre polii de alimentare
Tensiune de lucru max.: 275V AC, 560V DC
Producator: KEMET
Caracteristici
| Capacitanţa | 10µF |