Condensator cu polipropilena, 0,47µF, 440V AC, 1kV DC, KEMET - R474R347050A1KV057
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T286147
Distribuie
  • 13,38lei
  • Fără TVA:11,06lei
  • 10 sau mai multe 9,20lei
  • 17 sau mai multe 5,99lei
  • 39 sau mai multe 5,67lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Tip condensator: cu polipropilena
Seria: R47 X1
Capacitate: 0,47µF
Toleranta: ±10%
Temperatura de lucru: -40...110°C
Domeniu utilizare: {{Utilizare condensatoare}}
Tensiune de lucru max.: 440V AC, 1kV DC