Condensator cu polipropilena, 0,47µF, 440V AC, 1kV DC, KEMET - R474R34705001K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T286081
Distribuie
  • 21,99lei
  • Fără TVA:18,18lei
  • 10 sau mai multe 15,64lei
  • 12 sau mai multe 8,56lei
  • 27 sau mai multe 8,08lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (701 buc.)
Tip condensator: cu polipropilena
Seria: R47 X2
Capacitate: 0,47µF
Toleranta: ±10%
Temperatura de lucru: -40...110°C
Domeniu utilizare: {{Utilizare condensatoare}}
Tensiune de lucru max.: 440V AC, 1kV DC
Producator: KEMET
Caracteristici
Capacitanţa 0,47µF