Condensator cu polipropilena, 0,33µF, 310V AC, 630V DC, KEMET - R463N333050M1K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T286047
Distribuie
  • 2,75lei
  • Fără TVA:2,27lei
  • 25 sau mai multe 2,37lei
  • 51 sau mai multe 1,98lei
  • 117 sau mai multe 1,87lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Tip condensator: cu polipropilena
Seria: R46 310V
Capacitate: 0,33µF
Toleranta: ±10%
Temperatura de lucru: -40...110°C
Domeniu utilizare: {{Utilizare condensatoare}}
Tensiune de lucru max.: 310V AC, 630V DC
Producator: KEMET
Caracteristici
Capacitanţa 0,33µF