Condensator cu polipropilena, 0,1µF, 310V AC, 630V DC, KEMET - R463I31005001K
- Producător Kemet
- Cod produs:T286043
2,21lei
- Fără TVA:1,82lei
- 25 sau mai multe 1,76lei
- 82 sau mai multe 1,22lei
- 189 sau mai multe 1,15lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (310 buc.)
Tip condensator: cu polipropilena
Seria: R46 310V
Capacitate: 0,1µF
Toleranta: ±10%
Temperatura de lucru: -40...110°C
Domeniu utilizare: {{Utilizare condensatoare}}
Tensiune de lucru max.: 310V AC, 630V DC
Producator: KEMET
Caracteristici
| Capacitanţa | 0,1µF |