Condensator cu polipropilena, 0,1µF, 310V AC, 630V DC, KEMET - R463I31005001K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T286043
Distribuie
  • 2,21lei
  • Fără TVA:1,82lei
  • 25 sau mai multe 1,76lei
  • 82 sau mai multe 1,22lei
  • 189 sau mai multe 1,15lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (310 buc.)
Tip condensator: cu polipropilena
Seria: R46 310V
Capacitate: 0,1µF
Toleranta: ±10%
Temperatura de lucru: -40...110°C
Domeniu utilizare: {{Utilizare condensatoare}}
Tensiune de lucru max.: 310V AC, 630V DC
Producator: KEMET
Caracteristici
Capacitanţa 0,1µF