Condensator cu polipropilena, 0,1µF, 310V AC, 630V DC, KEMET - R463I310000M1K
  • Producător Kemet
  • Cod produs:T286228
Distribuie
  • 3,38lei
  • Fără TVA:2,79lei
  • 101 sau mai multe 0,99lei
  • 233 sau mai multe 0,94lei
  • 10000 sau mai multe 0,91lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1648 buc.)
Tip condensator: cu polipropilena
Seria: {{Seria producatorului}}
Capacitate: 0,1µF
Toleranta: ±10%
Temperatura de lucru: -40...110°C
Domeniu utilizare: {{Utilizare condensatoare}}
Tensiune de lucru max.: 310V AC, 630V DC