Condensator ceramic, 4.7nF, {{Tensiune de lucru}}, Y5U, VISHAY - WKO472MCPEJ0KR
- Producător Vishay
- Cod produs:T275351
-
13,39lei
- Fără TVA:11,06lei
-
- 10 sau mai multe 8,49lei
- 50 sau mai multe 6,54lei
- 100 sau mai multe 5,83lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (882 buc.)
Condensator ceramic, 4.7nF, {{Tensiune de lucru}}, Y5U, VISHAY - WKO472MCPEJ0KR
Tip condensator: ceramic
Capacitate condensator: 4.7nF
Tensiune de lucru: {{Tensiune de lucru}}
Dielectric: Y5U
Toleranta: ±20%
Producator: VISHAY
Caracteristici
| Capacitanţa | 4.7nF |
| Material | Plastic |
| Raster terminale | 12.5mm |
| Subtip condensator | antiperturbaţii, X1, Y2 |
| Tensiune de lucru clasa X | 440V AC |
| Tensiune de lucru clasa Y | 300V AC |
| Tip condensator | ceramic |
| Tip montare | Clema |
| Tip produs | Clema |
| Toleranţa | ±20% |
