Clema simpla de strangere cablu din Otel rezistent la acizi A4, KRAFTBERG - ZLR1-2-A4
- Producător Kraftberg
- Cod produs:T103728
-
8,38lei
- Fără TVA:6,93lei
-
- 10 sau mai multe 2,92lei
- 37 sau mai multe 2,73lei
- 85 sau mai multe 2,58lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (4 buc.)
clema simpla de strangere cablu din Otel rezistent la acizi A4, KRAFTBERG
Caracteristici
| Diametru | 1 mm |
| Diametru cablu tracţ. | 2mm |
| Lungime | 10 mm |
| Tip bit | Crestat |
| Tip cap | Fara cap |
| Tip element de montare | clemă simplă de strângere cablu |
| Tip produs | Carabiniera |
| Utilizat pentru | Universal |
