- Producător ON Semiconductor
- Cod produs:T178415
3,99lei
- Fără TVA:3,30lei
- 5 sau mai multe 3,30lei
- 10 sau mai multe 2,93lei
- 25 sau mai multe 2,50lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (7568 buc.)
Tip circuit integrat: stabilizator de tensiune, LDO, liniar, nereglabil
Capsula: SOT223
Curent iesire: 1A
Montare: SMD
Tensiune iesire: 3.3V
Tensiune de lucru: 0...20V
Producator: ON SEMICONDUCTOR
Caracteristici
| Cadere tensiune | 1.07V |