Distribuie
  • 3,99lei
  • Fără TVA:3,30lei
  • 5 sau mai multe 3,30lei
  • 10 sau mai multe 2,93lei
  • 25 sau mai multe 2,50lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (7568 buc.)
Tip circuit integrat: stabilizator de tensiune, LDO, liniar, nereglabil
Capsula: SOT223
Curent iesire: 1A
Montare: SMD
Tensiune iesire: 3.3V
Tensiune de lucru: 0...20V
Producator: ON SEMICONDUCTOR
Caracteristici
Cadere tensiune 1.07V