Distribuie
  • 4,37lei
  • Fără TVA:3,61lei
  • 29 sau mai multe 3,45lei
  • 67 sau mai multe 3,26lei
  • Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (16 buc.)
Tip circuit integrat: stabilizator de tensiune, LDO, liniar, nereglabil
Capsula: SO8
Curent iesire: 0.8A
Montare: SMD
Tensiune iesire: 3.3V
Tensiune de lucru: 1.35...10V
Producator: ON SEMICONDUCTOR
Caracteristici
Cadere tensiune 1.1V
Carcasa SO8
Nivel dificultate Avansat
Subtip ambalaj tub
Subtip stabilizator de tensiune LDO, liniar, nereglabil
Tip produs Circuit integrat
Toleranţa ±1%