Distribuie
  • 1,49lei
  • Fără TVA:1,23lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Tip circuit integrat: stabilizator de tensiune, LDO, liniar, nereglabil
Capsula: DPAK
Curent iesire: 0.1A
Montare: SMD
Tensiune iesire: 3.3V
Tensiune de lucru: 1.25...29V
Producator: ON SEMICONDUCTOR
Caracteristici
Cadere tensiune 0.35V
Carcasa DPAK
Nivel dificultate Avansat
Subtip ambalaj bandă, rolă
Subtip stabilizator de tensiune LDO, liniar, nereglabil
Tip produs Circuit integrat
Toleranţa ±0.5%