Cheie tach. din otel, ELESA+GANTER - GN 585-13-B
- Producător Elesa+Ganter
- Cod produs:T103641
-
63,39lei
- Fără TVA:52,39lei
-
- 2 sau mai multe 53,79lei
- 5 sau mai multe 50,90lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1 buc.)
cheie tach. din otel, ELESA+GANTER
Caracteristici
| Diametru | 1 mm |
| Dimensiune | 1/2", 13mm |
| Lungime | 10 mm |
| Material acoperire | zinc |
| Tip bit | Crestat |
| Tip cap | Fara cap |
| Tip element de montare | cheie tach. |
| Tip produs | Carabiniera |
| Utilizat pentru | Universal |
