-
96,41lei
- Fără TVA:79,68lei
-
- 2 sau mai multe 71,06lei
- 4 sau mai multe 67,24lei
- 100 sau mai multe 63,42lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1 buc.)
cheie tach. din otel, DROMET
Caracteristici
| Diametru | 1 mm |
| Dimensiune | 25mm |
| Lungime | 10 mm |
| Material acoperire | zinc |
| Tip bit | Crestat |
| Tip cap | Fara cap |
| Tip element de montare | cheie tach. |
| Tip produs | Carabiniera |
| Utilizat pentru | Universal |
