-
65,84lei
- Fără TVA:54,41lei
-
- 3 sau mai multe 48,28lei
- 5 sau mai multe 45,70lei
- 100 sau mai multe 43,12lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (5 buc.)
cheie tach. din otel, DROMET
Caracteristici
| Diametru | 1 mm |
| Dimensiune | 22mm |
| Lungime | 10 mm |
| Material acoperire | zinc |
| Tip bit | Crestat |
| Tip cap | Fara cap |
| Tip element de montare | cheie tach. |
| Tip produs | Carabiniera |
| Utilizat pentru | Universal |
