-
47,93lei
- Fără TVA:39,61lei
-
- 4 sau mai multe 29,20lei
- 5 sau mai multe 29,18lei
- 8 sau mai multe 27,63lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (6 buc.)
cheie tach. din otel, DROMET
Caracteristici
| Diametru | 1 mm |
| Dimensiune | 18mm |
| Lungime | 10 mm |
| Material acoperire | zinc |
| Tip bit | Crestat |
| Tip cap | Fara cap |
| Tip element de montare | cheie tach. |
| Tip produs | Carabiniera |
| Utilizat pentru | Universal |
