-
32,77lei
- Fără TVA:27,09lei
-
- 5 sau mai multe 20,30lei
- 12 sau mai multe 19,21lei
- 500 sau mai multe 18,85lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (7 buc.)
cheie tach. din otel, DROMET
Caracteristici
| Diametru | 1 mm |
| Dimensiune | 16mm |
| Lungime | 10 mm |
| Material acoperire | zinc |
| Tip bit | Crestat |
| Tip cap | Fara cap |
| Tip element de montare | cheie tach. |
| Tip produs | Carabiniera |
| Utilizat pentru | Universal |
