Carcasa policarbonat, 90mmx90mmx60mm, HAMMOND - 1554E2GY
- Producător Hammond
- Cod produs:T132470
-
109,57lei
- Fără TVA:90,55lei
-
- 2 sau mai multe 84,76lei
- 3 sau mai multe 80,21lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Carcasa policarbonat, 90mmx90mmx60mm, HAMMOND - 1554E2GY
Carcasa policarbonat
Dimensiuni: 90mmx90mmx60mm
Material: policarbonat
Culoare: gri
Clasa etanseitate: {{Clasa etanşeitate}}
Serie: 1554
Continut pachet: {{Conţinut set}}
Producator: HAMMOND
Caracteristici
| Culoare capac | gri |
| Dimensiune X | 90mm |
| Dimensiune Y | 90mm |
| Dimensiune Z | 60mm |
| Nivel dificultate | Incepator |
| Serie carcasa | 1554 |
| Tip carcasa | universală |
| Tip produs | Carcasa |
