Carcasa policarbonat, 160mmx240mmx90mm, IP65, GAINTA - G 2018C
- Producător Gainta
- Cod produs:T131677
-
117,52lei
- Fără TVA:97,13lei
-
- 2 sau mai multe 111,23lei
- 5 sau mai multe 111,21lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (19 buc.)
Carcasa policarbonat, 160mmx240mmx90mm, IP65, GAINTA - G 2018C
Carcasa policarbonat
Dimensiuni: 160mmx240mmx90mm
Material: policarbonat
Culoare: gri deschis
Clasa etanseitate: IP65
Serie: {{Serie carcasa}}
Continut pachet: garnitura, şuruburi de montare
Producator: GAINTA
Caracteristici
| Conţinut set | garnitură, şuruburi de montare |
| Culoare capac | transparent |
| Dimensiune X | 160mm |
| Dimensiune Y | 240mm |
| Dimensiune Z | 90mm |
| Nivel dificultate | Incepator |
| Tip carcasa | universală |
| Tip produs | Carcasa |
