Carcasa policarbonat, 120mmx200mmx75mm, IP65, GAINTA - G269C
- Producător Gainta
- Cod produs:T131831
-
109,95lei
- Fără TVA:90,87lei
-
- 2 sau mai multe 76,95lei
- 3 sau mai multe 72,82lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (159 buc.)
Carcasa policarbonat, 120mmx200mmx75mm, IP65, GAINTA - G269C
Carcasa policarbonat
Dimensiuni: 120mmx200mmx75mm
Material: policarbonat
Culoare: gri deschis
Clasa etanseitate: IP65
Serie: {{Serie carcasa}}
Continut pachet: garnitura, şuruburi de montare
Producator: GAINTA
Caracteristici
| Conţinut set | garnitură, şuruburi de montare |
| Culoare capac | transparent |
| Dimensiune X | 120mm |
| Dimensiune Y | 200mm |
| Dimensiune Z | 75mm |
| Nivel dificultate | Incepator |
| Tip carcasa | universală |
| Tip produs | Carcasa |
