Carcasa aluminiu, 200mmx230mmx110mm, IP66, RAYCHEM RPG - RJ19
- Producător Raychem Rpg
- Cod produs:T131113
-
390,44lei
- Fără TVA:322,67lei
-
- 5 sau mai multe 376,67lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (95 buc.)
Carcasa aluminiu, 200mmx230mmx110mm, IP66, RAYCHEM RPG - RJ19
Carcasa aluminiu
Dimensiuni: 200mmx230mmx110mm
Material: aluminiu
Culoare: gri
Clasa etanseitate: IP66
Serie: ALUEIN
Continut pachet: {{Conţinut set}}
Producator: RAYCHEM RPG
Caracteristici
| Dimensiune X | 200mm |
| Dimensiune Y | 230mm |
| Dimensiune Z | 110mm |
| Nivel dificultate | Incepator |
| Rezistenţa mecanica la impact | IK09 |
| Serie carcasa | ALUEIN |
| Tip carcasa | universală |
| Tip produs | Carcasa |
