Carcasa aluminiu, 121mmx171mmx105mm, IP54, HAMMOND - 1550F
- Producător Hammond
- Cod produs:T132244
-
122,49lei
- Fără TVA:101,23lei
-
- 2 sau mai multe 115,94lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Carcasa aluminiu, 121mmx171mmx105mm, IP54, HAMMOND - 1550F
Carcasa aluminiu
Dimensiuni: 121mmx171mmx105mm
Material: aluminiu
Culoare: naturala
Clasa etanseitate: IP54
Serie: 1550
Continut pachet: {{Conţinut set}}
Producator: HAMMOND
Caracteristici
| Culoare capac | naturală |
| Dimensiune X | 121mm |
| Dimensiune Y | 171mm |
| Dimensiune Z | 105mm |
| Nivel dificultate | Incepator |
| Serie carcasa | 1550 |
| Tip carcasa | universală |
| Tip produs | Carcasa |
