Carcasa aluminiu, 108mmx148mmx75mm, IP65, GAINTA - G115
- Producător Gainta
- Cod produs:T131074
-
114,97lei
- Fără TVA:95,01lei
-
- 2 sau mai multe 108,82lei
- 5 sau mai multe 108,80lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Carcasa aluminiu, 108mmx148mmx75mm, IP65, GAINTA - G115
Carcasa aluminiu
Dimensiuni: 108mmx148mmx75mm
Material: aluminiu
Culoare: naturala
Clasa etanseitate: IP65
Serie: {{Serie carcasa}}
Continut pachet: garnitura, orificii şi ghidaje pentru montarea PCB-urilor, şurub x4
Producator: GAINTA
Caracteristici
| Conţinut set | garnitură, orificii şi ghidaje pentru montarea PCB-urilor, şurub x4 |
| Culoare capac | naturală |
| Dimensiune X | 108mm |
| Dimensiune Y | 148mm |
| Dimensiune Z | 75mm |
| Nivel dificultate | Incepator |
| Tip carcasa | universală |
| Tip produs | Carcasa |
