Carcasa aluminiu, 100mmx100mmx81mm, IP66, RAYCHEM RPG - RJ09
- Producător Raychem Rpg
- Cod produs:T131104
-
191,34lei
- Fără TVA:158,14lei
-
- 2 sau mai multe 181,11lei
- 3 sau mai multe 181,09lei
- 5 sau mai multe 170,84lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (42 buc.)
Carcasa aluminiu, 100mmx100mmx81mm, IP66, RAYCHEM RPG - RJ09
Carcasa aluminiu
Dimensiuni: 100mmx100mmx81mm
Material: aluminiu
Culoare: gri
Clasa etanseitate: IP66
Serie: ALUEIN
Continut pachet: {{Conţinut set}}
Producator: RAYCHEM RPG
Caracteristici
| Dimensiune X | 100mm |
| Dimensiune Y | 100mm |
| Dimensiune Z | 81mm |
| Nivel dificultate | Incepator |
| Rezistenţa mecanica la impact | IK09 |
| Serie carcasa | ALUEIN |
| Tip carcasa | universală |
| Tip produs | Carcasa |
