Carcasa 135mmx170mmx107mm, IP65, ELEKTRO-PLAST NASIELSK - 2712-01
- Producător Elektro-plast Nasielsk
- Cod produs:T131451
-
67,61lei
- Fără TVA:55,88lei
-
- 2 sau mai multe 58,78lei
- 4 sau mai multe 55,65lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (19 buc.)
Carcasa 135mmx170mmx107mm, IP65, ELEKTRO-PLAST NASIELSK - 2712-01
Carcasa {{Material carcasa}}
Dimensiuni: 135mmx170mmx107mm
Material: {{Material carcasa}}
Culoare: gri
Clasa etanseitate: IP65
Serie: INDUSTRIAL
Continut pachet: {{Conţinut set}}
Producator: ELEKTRO-PLAST NASIELSK
Caracteristici
| Culoare capac | transparent |
| Dimensiune X | 135mm |
| Dimensiune Y | 170mm |
| Dimensiune Z | 107mm |
| Nivel dificultate | Incepator |
| Rezistenţa mecanica la impact | IK07 |
| Serie carcasa | INDUSTRIAL |
| Tip carcasa | universală |
| Tip produs | Carcasa |
