-
68,74lei
- Fără TVA:56,81lei
-
- 2 sau mai multe 53,76lei
- 5 sau mai multe 50,87lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (129 buc.)
Carcasa ABS, 70mmx125mmx39mm, TEKO - COFFER 2.9
Carcasa ABS
Dimensiuni: 70mmx125mmx39mm
Material: ABS
Culoare: neagra
Clasa etanseitate: {{Clasa etanşeitate}}
Serie: COFFER
Continut pachet: {{Conţinut set}}
Producator: TEKO
Caracteristici
| Culoare capac | negru |
| Dimensiune X | 70mm |
| Dimensiune Y | 125mm |
| Dimensiune Z | 39mm |
| Nivel dificultate | Incepator |
| Serie carcasa | COFFER |
| Tip carcasa | universală |
| Tip produs | Carcasa |
