-
13,37lei
- Fără TVA:11,05lei
-
- 5 sau mai multe 10,40lei
- 13 sau mai multe 7,83lei
- 30 sau mai multe 7,41lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (135 buc.)
Carcasa ABS, 59mmx88mmx30mm, SCI - R19-2
Carcasa ABS
Dimensiuni: 59mmx88mmx30mm
Material: ABS
Culoare: {{Culoare carcasa}}
Clasa etanseitate: {{Clasa etanşeitate}}
Serie: {{Serie carcasa}}
Continut pachet: 4 picioare, şurub x8
Producator: SCI
Caracteristici
| Conţinut set | 4 picioare, şurub x8 |
| Dimensiune X | 59mm |
| Dimensiune Y | 88mm |
| Dimensiune Z | 30mm |
| Nivel dificultate | Incepator |
| Tip carcasa | de specialitate |
| Tip produs | Carcasa |
| Utilizare carcase | pentru prototipuri |
