Carcasa ABS, 160mmx250mmx37mm, IP65, BOPLA - 63233000
- Producător Bopla
- Cod produs:T131502
-
216,45lei
- Fără TVA:178,89lei
-
- 2 sau mai multe 204,86lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Carcasa ABS, 160mmx250mmx37mm, IP65, BOPLA - 63233000
Carcasa ABS
Dimensiuni: 160mmx250mmx37mm
Material: ABS
Culoare: gri
Clasa etanseitate: IP65
Serie: EUROMAS II
Continut pachet: 2 şuruburi placate cu cupru, cu şaibe, şurub x4
Producator: BOPLA
Caracteristici
| Conţinut set | 2 şuruburi placate cu cupru, cu şaibe, şurub x4 |
| Culoare capac | gri |
| Dimensiune X | 160mm |
| Dimensiune Y | 250mm |
| Dimensiune Z | 37mm |
| Nivel dificultate | Incepator |
| Serie carcasa | EUROMAS II |
| Tip carcasa | universală |
| Tip produs | Carcasa |
