Carcasa ABS, 120mmx120mmx60mm, IP67, GAINTA - G386-IP67
- Producător Gainta
- Cod produs:T131940
-
79,32lei
- Fără TVA:65,55lei
-
- 2 sau mai multe 55,52lei
- 5 sau mai multe 52,56lei
- Disponibilitate:Stoc epuizat
Carcasa ABS, 120mmx120mmx60mm, IP67, GAINTA - G386-IP67
Carcasa ABS
Dimensiuni: 120mmx120mmx60mm
Material: ABS
Culoare: gri inchis
Clasa etanseitate: IP67
Serie: {{Serie carcasa}}
Continut pachet: garnitura, şuruburi de montare
Producator: GAINTA
Caracteristici
| Conţinut set | garnitură, şuruburi de montare |
| Culoare capac | gri închis |
| Dimensiune X | 120mm |
| Dimensiune Y | 120mm |
| Dimensiune Z | 60mm |
| Nivel dificultate | Incepator |
| Tip carcasa | universală |
| Tip produs | Carcasa |
