Carcasa ABS, 104mmx113mmx53mm, IP55, MASZCZYK - KM-500AG
- Producător Maszczyk
- Cod produs:T133823
-
36,26lei
- Fără TVA:29,96lei
-
- 4 sau mai multe 25,52lei
- 9 sau mai multe 24,15lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (28 buc.)
Carcasa ABS, 104mmx113mmx53mm, IP55, MASZCZYK - KM-500AG
Carcasa ABS
Dimensiuni: 104mmx113mmx53mm
Material: ABS
Culoare: gri
Clasa etanseitate: IP55
Serie: {{Serie carcasa}}
Continut pachet: {{Conţinut set}}
Producator: MASZCZYK
Caracteristici
| Culoare capac | gri |
| Dimensiune X | 104mm |
| Dimensiune Y | 113mm |
| Dimensiune Z | 53mm |
| Material capac | ABS |
| Nivel dificultate | Incepator |
| Tip carcasa | universală |
| Tip produs | Carcasa |
