Carabina din Otel rezistent la acizi A4, KRAFTBERG - KAR-6-A4
- Producător Kraftberg
- Cod produs:T103657
-
10,59lei
- Fără TVA:8,75lei
-
- 10 sau mai multe 9,52lei
- 14 sau mai multe 7,41lei
- 31 sau mai multe 7,01lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (205 buc.)
carabina din Otel rezistent la acizi A4, KRAFTBERG
Caracteristici
| Diametru | 1 mm |
| Dimensiune | 6mm |
| Laţime fanta | 8mm |
| Lungime | 10 mm |
| Tip bit | Crestat |
| Tip cap | Fara cap |
| Tip element de montare | carabină |
| Tip produs | Carabiniera |
| Utilizat pentru | Universal |
