Carabina din Otel rezistent la acizi A4, KRAFTBERG - KAR-5-A4
- Producător Kraftberg
- Cod produs:T103656
-
8,24lei
- Fără TVA:6,81lei
-
- 10 sau mai multe 7,41lei
- 18 sau mai multe 5,75lei
- 40 sau mai multe 5,45lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (406 buc.)
carabina din Otel rezistent la acizi A4, KRAFTBERG
Caracteristici
| Diametru | 1 mm |
| Dimensiune | 5mm |
| Laţime fanta | 7mm |
| Lungime | 10 mm |
| Tip bit | Crestat |
| Tip cap | Fara cap |
| Tip element de montare | carabină |
| Tip produs | Carabiniera |
| Utilizat pentru | Universal |
