Banda FFC, 20 pini, lungime 50mm, seria FFC10-TIN, GCT - 10-20-D-0050-C-4-08-4-T
  • Producător Gct
  • Cod produs:T291869
Distribuie
  • 6,35lei
  • Fără TVA:5,25lei
  • 2 sau mai multe 6,12lei
  • 5 sau mai multe 5,76lei
  • 10 sau mai multe 5,47lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Numar pini: 20
Pas pini: 1mm
Lungime: 50mm
Curent nominal: 1A