Afisaj TFT, grafic, rezolutie 800x480, 7", 3...3,6V DC, Riverdi - RVT70AQBNWN00
- Producător Riverdi
- Cod produs:T295978
-
429,17lei
- Fără TVA:354,69lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1 buc.)
Afisaj TFT, grafic, rezolutie 800x480, 7", 3...3,6V DC, Riverdi - RVT70AQBNWN00
Tip afisaj: TFT, grafic
Rezolutie: 800x480
Diagonala: 7"
Interfata: QSPI, SPI
Panou tactil: fara
Tensiune de alimentare: 3...3,6V DC
Luminozitate: 400cd/m2
Dimensiuni fereastra (IxL): 154,08x85,92mm
Temperatura de lucru: -20...70°C
Numar culori: 16,7M
Dimensiuni: 164,8x99,8x9,5mm
Iluminare: LED
Controler: BT816
Producator: Riverdi
Caracteristici
| Contrast | 500:1 |
| Diagonala ecran | 7" |
| Dimensiuni fereastra (IxL) | 154,08x85,92mm |
| Gama | EVE3 |
| Iluminare | LED |
| Panou tactil | fără |
| Pas cablu-banda | 0,5mm |
| Rezoluţie afişaj | 800x480 |
| Seria producatorului | RiTFT-70 |
| Subtip afişaj | grafic |
| Subtip controler | BT816 |
| Temperatura depozitare | -30...80°C |
| Tip dispunere pini | 1x20 |
