Afisaj TFT, grafic, rezolutie 800x480, 5", 3...3,6V DC, Riverdi - RVT50UQBNWC03
- Producător Riverdi
- Cod produs:T295976
-
566,77lei
- Fără TVA:468,40lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (6 buc.)
Afisaj TFT, grafic, rezolutie 800x480, 5", 3...3,6V DC, Riverdi - RVT50UQBNWC03
Tip afisaj: TFT, grafic
Rezolutie: 800x480
Diagonala: 5"
Interfata: QSPI, SPI
Panou tactil: capacitiv
Tensiune de alimentare: 3...3,6V DC
Luminozitate: 540cd/m2
Dimensiuni fereastra (IxL): 108x64,8mm
Temperatura de lucru: -20...70°C
Numar culori: 16,7M
Dimensiuni: 136x92,8x8,8mm
Iluminare: LED
Controler: BT815
Producator: Riverdi
Caracteristici
| Caracteristici afişaj | panou tactil capacitiv |
| Contrast | 500:1 |
| Diagonala ecran | 5" |
| Dimensiuni fereastra (IxL) | 108x64,8mm |
| Gama | EVE3 |
| Iluminare | LED |
| Panou tactil | capacitiv |
| Pas cablu-banda | 0,5mm |
| Rezoluţie afişaj | 800x480 |
| Seria producatorului | RiTFT-50 |
| Subtip afişaj | grafic |
| Subtip controler | BT815 |
| Temperatura depozitare | -30...80°C |
| Tip dispunere pini | 1x20 |
