Afisaj TFT, grafic, rezolutie 480x272, 4,3", 3...3,6V DC, Riverdi - RVT43ALBNWN00
- Producător Riverdi
- Cod produs:T295972
-
205,48lei
- Fără TVA:169,82lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (7 buc.)
Afisaj TFT, grafic, rezolutie 480x272, 4,3", 3...3,6V DC, Riverdi - RVT43ALBNWN00
Tip afisaj: TFT, grafic
Rezolutie: 480x272
Diagonala: 4,3"
Interfata: QSPI, SPI
Panou tactil: fara
Tensiune de alimentare: 3...3,6V DC
Luminozitate: 550cd/m2
Dimensiuni fereastra (IxL): 95,04x53,86mm
Temperatura de lucru: -20...70°C
Numar culori: 16,7M
Dimensiuni: 105,5x67,2x6,32mm
Iluminare: LED
Controler: BT816
Producator: Riverdi
Caracteristici
| Contrast | 400:1 |
| Diagonala ecran | 4,3" |
| Dimensiuni fereastra (IxL) | 95,04x53,86mm |
| Gama | EVE3 |
| Iluminare | LED |
| Panou tactil | fără |
| Pas cablu-banda | 0,5mm |
| Rezoluţie afişaj | 480x272 |
| Seria producatorului | RiTFT-43 |
| Subtip afişaj | grafic |
| Subtip controler | BT816 |
| Temperatura depozitare | -30...80°C |
| Tip dispunere pini | 1x20 |
