Afisaj TFT, grafic, rezolutie 320x240, 3,5", 3...3,6V DC, Riverdi - RVT35AHBNWN00
- Producător Riverdi
- Cod produs:T295970
-
318,63lei
- Fără TVA:263,33lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (6 buc.)
Afisaj TFT, grafic, rezolutie 320x240, 3,5", 3...3,6V DC, Riverdi - RVT35AHBNWN00
Tip afisaj: TFT, grafic
Rezolutie: 320x240
Diagonala: 3,5"
Interfata: QSPI, SPI
Panou tactil: fara
Tensiune de alimentare: 3...3,6V DC
Luminozitate: 540cd/m2
Dimensiuni fereastra (IxL): 70,78x53,26mm
Temperatura de lucru: -20...70°C
Numar culori: 16,7M
Dimensiuni: 76,9x63,9x6,47mm
Iluminare: LED
Controler: BT816
Producator: Riverdi
Caracteristici
| Contrast | 350:1 |
| Diagonala ecran | 3,5" |
| Dimensiuni fereastra (IxL) | 70,78x53,26mm |
| Gama | EVE3 |
| Iluminare | LED |
| Panou tactil | fără |
| Pas cablu-banda | 0,5mm |
| Rezoluţie afişaj | 320x240 |
| Seria producatorului | RiTFT-35 |
| Subtip afişaj | grafic |
| Subtip controler | BT816 |
| Temperatura depozitare | -30...80°C |
| Tip dispunere pini | 1x20 |
