Varistor oxid de metal, 470V, JOYIN, JVR10N471K87PU5, T288179
  • Producător Joyin
  • Cod produs:T288179
Distribuie
  • 1,03lei
  • Fără TVA:0,85lei
  • 100 sau mai multe 0,56lei
  • 282 sau mai multe 0,37lei
  • 654 sau mai multe 0,35lei
  • Disponibilitate:Stoc epuizat
Varistor oxid de metal, 470V, JOYIN, JVR10N471K87PU5
Tip varistor: oxid de metal
Curent maxim varistor, 8/20µs: 2,5kA
Tensiune de lucru max.: 300V AC, 385V DC
Tensiunea varistorului: 470V
Diametru: Ø12,5mm
Putere: 0,4W
Producator: JOYIN
Caracteristici
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Varistor oxid de metal, 470V, JOYIN, JVR10N471K87PU5