Varistor oxid de metal, 470V, EPCOS, B72220S0301K151, T288261
  • Producător Epcos
  • Cod produs:T288261
Distribuie
  • 9,02lei
  • Fără TVA:7,45lei
  • 10 sau mai multe 5,47lei
  • 21 sau mai multe 5,01lei
  • 49 sau mai multe 4,74lei
  • Disponibilitate:În Stoc (895 buc.)
Varistor oxid de metal, 470V, EPCOS, B72220S0301K151
Tip varistor: oxid de metal
Curent maxim varistor, 8/20µs: 8kA
Tensiune de lucru max.: 300V AC, 385V DC
Tensiunea varistorului: 470V
Temperatura de lucru: -40...105°C