Trimer multitura, 1kΩ, 3/8 inch, 500mW, VISHAY, T93YA102KT20, T216910
  • Producător Vishay
  • Cod produs:T216910
Distribuie
  • 9,94lei
  • Fără TVA:8,21lei
  • 10 sau mai multe 8,84lei
  • 16 sau mai multe 6,31lei
  • 38 sau mai multe 5,97lei
  • Disponibilitate:În Stoc (453 buc.)
Trimer multitura, 1kΩ, 3/8 inch, 500mW, VISHAY - T93YA102KT20
Tip: multitura
Rezistenta: 1kΩ
Material pista: metalo-ceramic
Putere: 500mW
Toleranta: ±10%
Standard: 3/8"
Caracteristici: lineare
Temperatura de lucru: -55...155°C
Dimensiuni: 9.8x9.8x5mm
Raster terminale: 2.5mm
Numar de ture electrice: 19 ±2
Numar de ture mecanice: 22 ±5
Producator: VISHAY
Caracteristici
Coeficient de temperatura 100ppm/°C
Dimensiuni carcasa 9.8x9.8x5mm
Material pista metalo-ceramic
Modele similare de la alţi producatori 64W, 67W, 3296W
Moment de torsiune 1,5Ncm
Nivel dificultate Mediu
Numar de ture electrice 19 ±2
Numar de ture mecanice 22 ±5
Raster terminale 2.5mm
Rezistenţa 1kΩ
Serie trimer T93YA
Standard trimer 3/8"
Subtip potenţiometru multitură
Tip produs Potentiometru
Toleranţa ±10%
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Trimer multitura, 1kΩ, 3/8 inch, 500mW, VISHAY, T93YA102KT20