Tranzistor N-MOSFET, TO220AB, Infineon (IRF), IRFZ44NPBF, T115925
- Producător OEM
- Cod produs:T115925
-
8,90lei
- Fără TVA:7,36lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (1569 buc.)
Tranzistor N-MOSFET, TO220AB, Infineon (IRF) - IRFZ44NPBF
Tip tranzistor: N-MOSFET, unipolar
Capsula: TO220AB
Producator: Infineon (IRF)
Caracteristici
| Carcasa | TO220AB |
| Curent drena | 41A |
| Incarcatura poarta | 42nC |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 17.5mΩ |
| Subtip ambalaj | tub |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 55V |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |
| Tip produs | Datalogger |
Etichete: Tranzistor N-MOSFET, TO220AB, Infineon (IRF), IRFZ44NPBF
