Tranzistor N-MOSFET, TO220AB, Infineon (IRF), IRFB7440PBF, T115723
- Producător Infineon (irf)
- Cod produs:T115723
-
9,53lei
- Fără TVA:7,88lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (526 buc.)
Tranzistor N-MOSFET, TO220AB, Infineon (IRF), IRFB7440PBF
Tip tranzistor: N-MOSFET, unipolar
Capsula: TO220AB
Producator: Infineon (IRF)
Caracteristici
| Carcasa | TO220AB |
| Curent drena | 208A |
| Incarcatura poarta | 90nC |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 2.5mΩ |
| Subtip ambalaj | tub |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 40V |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |
Etichete: Tranzistor N-MOSFET, TO220AB, Infineon (IRF), IRFB7440PBF
