-
1,08lei
- Fără TVA:0,89lei
-
- 100 sau mai multe 0,68lei
- 190 sau mai multe 0,50lei
- 440 sau mai multe 0,48lei
- Disponibilitate:În stoc (3-4 zile) (14455 buc.)
Tranzistor N-MOSFET, capsula SOT23-6, YANGJIE TECHNOLOGY - YJS03N10A
Tip tranzistor: unipolar, N-MOSFET
Tensiune drena-sursa: 100V
Capsula: SOT23-6
Montare: SMD
Putere disipata: 1.5W
Curent drena: 2.4A
Caracteristici
| Carcasa | SOT23-6 |
| Curent de drena in impuls | 15A |
| Curent drena | 2.4A |
| Incarcatura poarta | 19.2nC |
| Nivel dificultate | Avansat |
| Polarizare | unipolar |
| Rezistenţa in timpul funcţionarii | 140mΩ |
| Subtip ambalaj | bandă, rolă |
| Subtip canal | îmbogăţit |
| Tensiune drena-sursa | 100V |
| Tensiune poarta-sursa | ±20V |
| Tip produs | Datalogger |
Etichete: Tranzistor N-MOSFET, capsula SOT23-6, YJS03N10A
