Surub M8, otel inoxidabil A2, 25mm, cap buton, KRAFTBERG, K8X25/ISO7380-2-A2, T151843
Distribuie
  • 1,18lei
  • Fără TVA:0,98lei
  • 150 sau mai multe 0,83lei
  • 350 sau mai multe 0,79lei
  • Disponibilitate:În Stoc (337 buc.)
Surub M8, otel inoxidabil A2, 25mm, cap buton, KRAFTBERG, K8X25/ISO7380-2-A2
Tip produs: surub
Filet: M8
Material: otel inoxidabil A2
Crestatura cap: imbus
Lungime: 25mm
Tip cap: buton
Pas filet: 1,25
Dimensiune crestatura: HEX 5mm
Norma ISO: 7380-F
Diametru cap: 17.8mm
Caracteristici
Diametru cap 17.8 mm
Dimensiune cheie HEX 5 mm
Filet M8
Lungime 25 mm
Pas filet 1.25
Subtip cap Cap buton
Tip surub Cu saiba
Spune-ţi opinia
Notă: Codul HTML este citit ca şi text!
   Rău           Bun
Captcha
Etichete: Surub M8, otel inoxidabil A2, 25mm, cap buton, KRAFTBERG, K8X25/ISO7380-2-A2